Don't pay: $259.00
$204.00
SAVE $55.00 (21%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
You Might Want To Add
Epson TM-m30III-202 Direct Thermal Compact Re
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(DS9308-SR4U2100AZW)
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Interfaces/Ports
| Host Interface | Keyboard Wedge |
| USB | |
| IBM 46XX | |
| Serial |
General Information
| Product Type | Barcode Scanner Kit |
| Manufacturer Part Number | DS9308-SR4U2100AZW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | DS9308 |
| Product Name | DS9300 Series 1D/2D Presentation Barcode Scanner |
| Product Series | DS9300 |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 318 g |
| Form Factor | Desktop |
| Height | 145 mm |
| Width | 86 mm |
| Depth | 83 mm |
| Product Color | Midnight Black |
Technical Information
| Barcode Symbology Supported |
|
| Connectivity Technology | Cable |
| Scanner Range | Standard Range |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanning Capability | 1D |
| 2D |
| SKU | DS9308-SR4U2100AZW |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000950000m3 |
Manufacturer warranty: 36 Month Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.













