- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ZEBRA SCANNER KIT LI3678 BT 1D-SR CRD/USB FIPS BLK
Zebra LI3678-SR Rugged Green Vibration Motor Standard Cradle USB (No Line Cord) KIT: LI3678-SR0F003VZWW Scanner, CBA-U42-S07PAR Shielded USB Cable (supports 12V p/s), STB3678-C100F3WW Cradle, PWR-BGA12V50W0WW Power Supply, CBL-DC-451A1-01 DC Cable
- Add CAIEC power cable
Give your workers unstoppable performance in the toughest environments with the corded LI3608 and cordless LI3678 ultra-rugged 1D handheld scanners. Your workers get lightning fast capture of any 1D barcode in virtually any condition, a design that is practically indestructible, plus unrivaled manageability that makes staging and everyday management easier than ever.
Req: CAIEC
Note - IP Rating
3600 series Scanners are IP67
3600 series Cradle are IP65
Need help choosing the right scanner? Try the Rugged Scanner Selector Tool
(LI3678-SR3U42A0S1W)
Specifications
- Colour
Other - Form Factor
Handheld , Industrial - Interface
Bluetooth, USB - Package Option
Kit - Scan Engine
Linear Imager - Scan Range
Standard - Model
LI3600
| SKU | LI3678-SR3U42A0S1W |
| Barcode # | 5711783501992 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 1.7400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.310m |
| Shipping Cubic | 0.001550000m3 |
Manufacturer warranty: 36 Month Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





