- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(VS410RVGAA)
StarTech 4 Port VGA Video Audio Switch with RS232 control - Video/audio splitter - 4 ports - Switch between four distinct VGA sources on a single display
| SKU | VS410RVGAA |
| Barcode # | 65030827720 |
| Brand | Startech |
| Shipping Weight | 2.2900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Shipping Cubic | 0.001600000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





