- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(DS3678-HP3U4210SFW)
Miscellaneous
| Additional Information | USB Cable separate |
Network & Communication
| Bluetooth | Yes |
Technical Information
| Barcode Symbology Supported |
|
| Connectivity Technology | Wireless |
| Image Sensor Type | Imager |
| Scanning Capability | 2D |
| 1D |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 411.1 g |
| Form Factor | Handheld |
| Height | 185.4 mm |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 142.2 mm |
| Product Color | Industrial Green |
General Information
| Product Type | Barcode Scanner Kit |
| Manufacturer Part Number | DS3678-HP3U4210SFW |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Model | DS3678-HP |
| Product Name | DS3678-HP Handheld Barcode Scanner Kit |
| Product Series | 3600 |
| Brand Name | Zebra |
| SKU | DS3678-HP3U4210SFW |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





