- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(800398-004)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
General Information
| Product Type | Receipt Paper |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 / Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Perform 1000D Receipt Paper |
| Product Line | Z-Perform |
| Product Series | 1000D |
| Brand Name | Zebra |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
Product Information
| Print Technology | Direct Thermal |
| Core Diameter | 25.40 mm |
| Sheet Size | 101.60 mm x 26.52 m |
| Surface Finish | Matte |
| SKU | 800398-004 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.1400kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





