- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(LD-R4KN5B)
Physical Characteristics
| Product Color | White |
General Information
| Product Type | Receipt Paper |
| Manufacturer Part Number | LD-R4KN5B |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 36 Roll |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Z-Select 4000D Receipt Paper |
| Product Series | 4000D |
| Brand Name | Zebra |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Zebra Lable Printers: |
Product Information
| Print Technology | Direct Thermal |
| Core Diameter | 19.05 mm |
| Sheet Size | 101.60 mm x 24.77 m |
| Sheet Thickness | 0.08 mm |
| Surface Finish | Matte |
| SKU | LD-R4KN5B |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





