- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC Dry ContactI/O Smartslot
(AP9613)
| SKU | AP9613 |
| Barcode # | 731304293842 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.4600kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.002040000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






