- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SYPD10)
Miscellaneous
| Additional Information | 1 x IEC 309 Outlet |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.82 kg |
General Information
| Product Type | Power Backplate |
| Manufacturer Part Number | SYPD10 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Symmetra RM 230V AC Power Backplate |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | SYPD10 |
| Barcode # | 731304194880 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 1.7200kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






