- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Dominator Platinum RGB 32GB (2x16GB) DDR5 UDIMM 5600Mhz C36 1.25V White Desktop PC Gaming Memory
(CMT32GX5M2B5600C36W)
Specifications
| Capacity | 32GB Kit (2x16GB) |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 5600MHz |
| Ranking | |
| Series | Dominator Platinum RGB |
| Type | DDR5 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Colour | White |
| SKU | CMT32GX5M2B5600C36W |
| Barcode # | 840006660811 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
Manufacturer Warranty : 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





