- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Corsair Vengeance 64GB (2x32GB) DDR5 UDIMM 5200MHz C40 1.25V Desktop Gaming Memory Black
(CMK64GX5M2B5200C40)
Specifications
| Capacity | 64GB Kit (2x32GB) |
| Error Checking | Non ECC |
| Form Factor | DIMM |
| Frequency | 5200MHz |
| Ranking | |
| Series | Vengeance DDR5 |
| Type | DDR5 |
| Voltage | 1.25V |
| Warranty | Limited Lifetime |
| SKU | CMK64GX5M2B5200C40 |
| Barcode # | 840006661245 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
Manufacturer Warranty : 5 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





