- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(M68440)
Eaton Cable Kit for FlexPDU/Hotswap MBP To UPS <2kVA 10A - M68440
| SKU | M68440 |
| Barcode # | 3553340684401 |
| Brand | EATON |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.224m |
| Shipping Cubic | 0.001971000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





