- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(XSLOTMODBUS)
Eaton X-Slot Modbus Card - 1x RS-232 Modbus DB-9 Serial Port, 1x RS-485 Modbus Serial Port and Terminal Strip, 1x Configuration Port - XSLOTMODBUS
| SKU | XSLOTMODBUS |
| Barcode # | 3553340680755 |
| Brand | EATON |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000015000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





