- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(QXP-10G2U3A)
| SKU | QXP-10G2U3A |
| Model # | QXP-10G2U3A |
| Barcode # | 4713213518113 |
| Brand | QNAP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






