- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(NBES0309)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 430.9 g |
General Information
| Product Type | Control Cable |
| Manufacturer Part Number | NBES0309 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | NBES0309 |
| Product Name | NetBotz Leak Rope Cable |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Technical Information
| Cable Length | 6.10 m |
| Conductor | Copper |
| Device Supported | Thermostat |
| Cable Characteristic | Extension Cable |
| SKU | NBES0309 |
| Barcode # | 731304262848 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.4000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






