- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SMT3000RMI2U)
| SKU | SMT3000RMI2U |
| Barcode # | 731304284642 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 40.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.970m |
| Shipping Cubic | 0.145500000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






