- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AT-SATA3-90D)
Astrotek SATA 3.0 Male to Male SATA Data Cable - 1x Straight End and 1x 90-degree End with Clips, 50cm, Blue
| SKU | AT-SATA3-90D |
| Barcode # | 9320201002216 |
| Brand | ASTROTEK |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.004m |
| Shipping Height | 0.004m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.000007000m3 |
Warranty: 12 Months
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





