Don't pay: $146.00
$134.00
SAVE $12.00 (8%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
BenQ Zowie S2 Gaming Mouse (Small Size) - Mouse for e-Sports - Pixart 3360 Optical Sensor - Right Handed Design - Developed for Palm / Claw Grip - Up to 3200 DPI (4 Increments) - Adjustable 1000Hz Report Rate - USB Plug & Play Design - 5 Buttons - 2 Meter
(S2)
| SKU | S2 |
| Barcode # | 4718755067501 |
| Brand | BENQ |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001100000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





