- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(6SP25AA)
Warranty
| Additional Warranty Information | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| Limited Warranty | 1 Year |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Device Supported | Desktop PC |
| Notebook |
General Information
| Product Type | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 6SP25AA |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Bluetooth Travel Mouse |
| Brand Name | HP |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 50 g |
| Height | 101 mm |
| Width | 65 mm |
| Depth | 32 mm |
Pointing Device
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Bluetooth |
| Number of Total Buttons | 5 |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| SKU | 6SP25AA |
| Barcode # | 193808851094 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





