- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(H2L63AA)
Specifications
| Compatible Size | |
| Product Type | Mouse |
| Warranty | 1 Year |
| Compatible/Used for | Windows 7 / Vista |
| SKU | H2L63AA |
| Barcode # | 886112778552 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2400kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.060m |
| Shipping Cubic | 0.000700000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





