- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP T630 Thin Client AMD Quad-core CPU 4GB 8GB Radeon R6E ThinPro OS WIFI + BT - AMD GX-420GI SoC with Radeon™ R6E graphics (2 GHz up to 2.2 GHz, 2 MB cache, 4 cores) - 4 GB DDR4-1866 SDRAM (1 x 4 GB) Memory - 8 GB Flash memory - HP ThinPro OS - Intel® 802.11ac (1x1) wireless with Bluetooth® Combo - 2ZU97AA - 3 Years Limited Warranty
HP T630 4GB, 8GB M.2, FF, 2X DP (2 MONITOR SUPPORT), 1X SERIAL, WIFI, HP THIN PRO, 3YR
(2ZU97AA)
HP T630 Thin Client AMD Quad-core CPU 4GB 8GB Radeon R6E ThinPro OS WIFI + BT - AMD GX-420GI SoC with Radeon™ R6E graphics (2 GHz up to 2.2 GHz, 2 MB cache, 4 cores) - 4 GB DDR4-1866 SDRAM (1 x 4 GB) Memory - 8 GB Flash memory - HP ThinPro OS - Intel® 802.11ac (1x1) wireless with Bluetooth® Combo - 2ZU97AA - 3 Years Limited Warranty
HP T630 4GB, 8GB M.2, FF, 2X DP (2 MONITOR SUPPORT), 1X SERIAL, WIFI, HP THIN PRO, 3YR
| SKU | 2ZU97AA |
| Barcode # | 192018349353 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.3900kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.022050000m3 |
Manufacturer Warranty
3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Lenovo P620 Workstation Threadripper Pro 3955WX 64GB 512GB+2TB A4000 Win10 Pro
$10,499.00 $10,919.00





