- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP X4000b Bluetooth Mouse
(H3T50AA)
| SKU | H3T50AA |
| Barcode # | 889899388112 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.185m |
| Shipping Cubic | 0.001554000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





