- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
*Connector description: USB
*Cable length (imperial): 70.9 in
*Resolution: 800 DPI sensitivity
*Pointing device: USB Optical Mouse
*Buttons: Two primary buttons and clickable scroll wheel
*Minimum dimensions (W x D x H): 6.3 x 11.5 x 3.7 cm
*Color: Black
*Product count per unit: 1
*Weight: 0.10 kg
HP X4000B Bluetooth Mouse (H3T50AA)
(QY777AA)
| SKU | QY777AA |
| Barcode # | 886112472863 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.232m |
| Shipping Cubic | 0.002088000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





