- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(X7Q44AA)
Specifications
| Compatible Size | 101 x 60 x 25.3 mm |
| Product Type | HP Wireless Mouse |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty (Return to HP/Dealer - Standard Bench Repair & Phone-in Assistance) |
| SKU | X7Q44AA |
| Barcode # | 190780030608 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000950000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





