- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PN7-00025)
Specifications
| Battery Type | 1 AA alkaline battery |
| Connectivity | Bluetooth |
| Dimensions | 95.4*57.1 mm(L*W) |
| Interface | Bluetooth |
| Operating System | Windows 10 / 8 Mac OS X 10.10.3 Android 4.4.2, 5.0 |
| Series | Bluetooth® Mobile Mouse 3600 |
| Supported OS | |
| Warranty | Three-Year Limited Warranty |
| Weight | |
| Connectivity | - |
| Interface | - |
| SKU | PN7-00025 |
| Barcode # | 885370993769 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.001190000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





