- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(L6V-00006)
Specifications
| Battery Type | |
| Connectivity | USB |
| Dimensions | 98.2 x 56.7 mm (L x W) |
| Interface | USB |
| Operating System | Win 7/8 |
| Series | Sculpt Ergonomic Mouse |
| Supported OS | Windows, Mac and Android |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | |
| Colour | Black |
| SKU | L6V-00006 |
| Barcode # | 885370599626 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.3500kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.142m |
| Shipping Cubic | 0.001590000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





