- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SHMBTM)
Technical Details
| Warranty | 1 YEAR |
|---|
| SKU | SHMBTM |
| Barcode # | 9328257004734 |
| Brand | SHINTARO |
| Shipping Weight | 0.4500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.080m |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





