- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Shintaro Notebook Mini Optical Mouse w/ retractable cable
(SHM02)
Technical Details
| Warranty | 1 YEAR |
|---|
| SKU | SHM02 |
| Barcode # | 9328157003523 |
| Brand | SHINTARO |
| Shipping Weight | 0.4300kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.050m |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





