- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACEAS7VGAGEK)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | Acer Aspire S7 Ultrabook |
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Notebook Accessory Kit |
| Manufacturer Part Number | ACEAS7VGAGEK |
| Manufacturer Website Address | http://www.startech.com/au |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Product Name | Notebook Accessory Kit |
| Brand Name | StarTech.com |
| SKU | ACEAS7VGAGEK |
| Barcode # | 65030859127 |
| Brand | Startech |
| Shipping Weight | 0.1800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.000850000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





