- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
ALOGIC Premium 15cm Mini DisplayPort to DVI Adapter - Male to Female - WHITE - MOQ:3
(MDP-DVI-AIC)
| SKU | MDP-DVI-AIC |
| Barcode # | 885909240012 |
| Brand | ALOGIC |
| Shipping Weight | 0.0900kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.000380000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





