- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SYBFXR9RMI)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Power Array Cabinet |
| Manufacturer Part Number | SYBFXR9RMI |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | SYBFXR9RMI |
| Product Name | Battery Array Cabinet |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Package Contents |
|
| Compatibility | APC Symmetra LX UPS |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 50.91 kg |
| Height | 602 mm |
| Width | 483 mm |
| Depth | 726 mm |
| SKU | SYBFXR9RMI |
| Barcode # | 731304221746 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 100.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






