Don't pay: $123.00
$101.00
SAVE $22.00 (18%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP7768)
Miscellaneous
| Additional Information | Used to complete rack power distribution solutions |
| Package Contents |
|
| Compatibility | APC Automatic Transfer Switch |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1 kg |
| Height | 4.3 cm |
| Width | 51.9 cm |
| Depth | 2.4 cm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | AP7768 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP7768 |
| Product Name | Front and Rear Rail Bracket Kit |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AP7768 |
| Barcode # | 731304256229 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 1.2400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






