- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ER7BP2U)
Physical Characteristics
| Height | 44.4 mm |
| Width | 483 mm |
| Compatible Rack Height | 2U |
| Product Color | Black |
| Product Material | Metal |
General Information
| Product Type | Blanking Panel |
| Manufacturer Part Number | ER7BP2U |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 10 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Easy Rack 2U Metal Blanking Panel,10pk |
| Product Line | Easy Rack |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ER7BP2U |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






