- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(SRVRK1)
Miscellaneous
| Compatibility | APC Smart-UPS |
General Information
| Product Type | Mounting Rail Kit |
| Manufacturer Part Number | SRVRK1 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Easy UPS Rail Kit, 700mm |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Product Information
| Device Supported | UPS |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 1.44 kg |
| Height | 4.2 cm |
| Width | 4.1 cm |
| Depth | 70 cm |
| SKU | SRVRK1 |
| Barcode # | 731304345220 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 1.6700kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






