- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
APC Smart-UPS RT 19" Rail Kit for 1000 and 2000VA Models (SURTRK)
(SURTRK)
| SKU | SURTRK |
| Barcode # | 731304205494 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 2.8800kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.070m |
| Shipping Length | 0.700m |
| Shipping Cubic | 0.005880000m3 |
Manufacturer Contact Info: http://www.apc.com/, 1800 652 725
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






