- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Eaton Rackmount Rail Kit for 5P Series UPS - Add to 5P650iR as required (450-1000mm adjustment) - 5PRACKKIT1U
(5PRACKKIT1U)
Miscellaneous
| Compatibility | Eaton 5P650iR Rack |
Product Information
| Device Supported | UPS |
General Information
| Product Type | Mounting Rail Kit |
| Manufacturer Part Number | 5PRACKKIT1U |
| Manufacturer Website Address | http://www.eatoncorp.com.au |
| Manufacturer | Eaton Corporation |
| Product Name | Mounting Rail Kit |
| Brand Name | Eaton |
| SKU | 5PRACKKIT1U |
| Barcode # | 3553340620539 |
| Brand | EATON |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.002550000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





