- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC1021)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 118.18 kg |
| Height | 1994 mm |
| Width | 870 mm |
| Depth | 70 mm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Door Panel |
| Manufacturer Part Number | ACDC1021 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACDC1021 |
| Product Name | ACDC1021 Door and Frame Assembly VX to VX |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ACDC1021 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 140.9100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






