- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACDC1020)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 81.82 kg |
| Height | 1994 mm |
| Width | 1321 mm |
| Depth | 76 mm |
General Information
| Product Type | Door Panel |
| Manufacturer Part Number | ACDC1020 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACDC1020 |
| Product Name | Door and Frame Assembly VX to SX (VX Left Side) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ACDC1020 |
| Barcode # | 731304241973 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 104.5500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






