- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(NBAC0302)
Product Information
| Device Supported | Camera |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | NBAC0302 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | NBAC0302 |
| Product Name | NBAC0302, Mounting Bracket |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | APC NetBotz Camera Pod 160 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 430 g |
| Height | 6.4 cm |
| Width | 7.9 cm |
| Depth | 10.5 cm |
| SKU | NBAC0302 |
| Barcode # | 731304266709 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






