- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Eaton Rail kit for 5SX 1250VA - 3000VA UPS - 5SXRACKKIT2U
(5SXRACKKIT2U)
Miscellaneous
| Compatibility | Eaton 5SX 1250VA to 3000VA UPS |
Product Information
| Device Supported | UPS |
General Information
| Product Type | Mounting Rail Kit |
| Manufacturer Part Number | 5SXRACKKIT2U |
| Manufacturer Website Address | http://www.eatoncorp.com.au |
| Manufacturer | Eaton Corporation |
| Product Name | Mounting Rail Kit |
| Brand Name | Eaton |
| SKU | 5SXRACKKIT2U |
| Barcode # | 888182299494 |
| Brand | EATON |
| Shipping Weight | 2.7200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.440m |
| Shipping Cubic | 0.002200000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





