- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC20005)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 6.82 kg |
| Height | 25.4 cm |
| Width | 185.4 cm |
| Depth | 36.8 cm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Fluid Piping Insulation |
| Manufacturer Part Number | ACAC20005 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACAC20005 |
| Product Name | CDU Flexible Fluid Piping Insulation - 100 Feet (30.4 Meters) |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | ACAC20005 |
| Barcode # | 731304241027 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 8.6400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






