- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F2CD079BT)
Physical Characteristics
| Length | 215.9 mm |
| Height | 15.2 mm |
| Width | 22.9 mm |
Technical Information
| Device Supported | Audio/Video Device |
| Cable Type | HDMI/Mini DisplayPort |
| Connector Type on First End | Mini DisplayPort Digital Audio/Video |
| Connector Type on Second End | HDMI Digital Audio/Video |
| Connector on First End Details | Mini DisplayPort Digital Audio/Video |
| Connector on Second End Details | HDMI Digital Audio/Video |
General Information
| Product Type | A/V Cable |
| Manufacturer Part Number | F2CD079BT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Mini DisplayPort/HDMI Audio/Video Cable |
| Package Type | Retail |
| Brand Name | Belkin |
| Packaged Quantity Condition | Each |
| SKU | F2CD079BT |
| Barcode # | 745883696994 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.134m |
| Shipping Cubic | 0.000402000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





