- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Belkin ROCKSTAR In-Ear Headphones for Apple iPhone with Lightning Connector - White - Includes silicone ear tips S, M, L - Cable Length 112cm - G3H0001BTWHT - 2 Year Limited Warranty
(G3H0001BTWHT)
Interfaces/Ports
| Host Interface | Lightning Connector |
General Information
| Product Type | Earset |
| Manufacturer Part Number | G3H0001BTWHT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | ROCKSTAR Headphones with Lightning Connector |
| Product Line | ROCKSTAR |
| Brand Name | Belkin |
Earpiece
| Earpiece Design | Earbud |
| Earpiece Type | Binaural |
Physical Characteristics
| Colour | White |
| Form Factor | In-ear |
Technical Information
| Cable Length | 111.8 cm |
| Sound Mode | Stereo |
| Connectivity Technology | Wired |
| SKU | G3H0001BTWHT |
| Barcode # | 745883772742 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.130m |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





