- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ED041-HS)
| SKU | ED041-HS |
| Barcode # | 6923520226429 |
| Brand | EDIFIER |
| Shipping Weight | 0.7960kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.096m |
| Shipping Length | 0.225m |
| Shipping Cubic | 0.004968000m3 |
1YR Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





