- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(JUG-00017)
Specifications
| Audio Input | Yes |
| Colour | Black |
| Connectivity | USB |
| Frequency Response | |
| Microphone | Yes |
| Product Type | Headset |
| Warranty | 3 Years |
| Misc. | |
| Technology | Hard Drive |
| Type | Wired |
| SKU | JUG-00017 |
| Barcode # | 885370430240 |
| Brand | MICROSOFT |
| Shipping Weight | 0.4200kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004160000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





