- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 2023 Newest All-in-One Desktop, 21.45" FHD Display, Intel Pentium N200 Processor, 8GB RAM, 512GB SSD, HP True Vision 720p HD Webcam, HDMI, Wired Keyboard&Mouse, WiFi 6, Windows 11 Home, Jet Black
- Power your modern household: Multitask with ease thanks to fast processing power, tons of ports, and ample storage for photos and videos.
- Be seen, be heard, on your terms: Stand out with advanced video and AI-noise reduction, plus control your privacy with a manual camera shutter.
- Chill out with immersive entertainment experience: Relax with FHD visuals on a wide screen, with vibrant colors, high contrast[3], and speakers tuned by DTS Audio.
- From a rejuvenated Start menu, to new ways to connect to your favorite people, news, games, and content—Windows 11 is the place to think, express, and create in a natural way.
- Smoothly stream 4K content and play your favorite games in 720p, without the need for a dedicated graphics card. With excellent Intel UHD graphics performance, you'll see the difference in everything you do.
(A2CM9PA)
| Brand | HP |
|---|---|
| Series | HP All-in-One |
| Item Model Number | A2CM9PA |
| Operating System | Windows 11 |
| Package Dimensions | 59.6 x 39.8 x 15.5 cm; 7.52 kg |
| Processor brand | Intel |
| Flash Memory Size | 512 GB |
| Hard Drive Interface | USB 2.0 |
| Hard Drive Rotational Speed |
7200
|
| Standing screen display size | 21.45 Inches |
| Max Screen Resolution | 1920x1080 Pixels |
| Processor | 3.7 pentium |
| RAM | DDR5 |
| Hard Drive | 512 GB SSD |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 600 |
| Chipset Brand | Intel |
| Card Description | Integrated |
| Number of USB 2.0 Ports | 4 |
| SKU | A2CM9PA |
| Barcode # | 198122986330 |
| Brand | HP |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





