- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(45J7915)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 700 g |
General Information
| Product Type | Video Cable |
| Manufacturer Part Number | 45J7915 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Model | 45J7915 |
| Product Name | 45J7915 DisplayPort to Single-Link DVI Monitor Cable |
| Brand Name | Lenovo |
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility |
Lenovo Notebooks: Note: |
| Certifications & Standards |
|
Technical Information
| Cable Length | 20 cm |
| Conductor | Copper |
| Connector Type on Second End | DVI-D (Single-Link) Digital Video |
| Connector on First End Details | 1 |
| Connector on Second End Details | 1 x DVI-D (Single-Link) Digital Video |
| SKU | 45J7915 |
| Barcode # | 40762712025 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
Manufacturer Warranty: 3 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





