- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(0A36536)
Warranty
| Limited Warranty | 3 Year |
Technical Information
| Cable Length | 19.81 cm |
| Conductor | Copper |
| Device Supported | Projector |
| Monitor | |
| TV | |
| Video Device | |
| Cable Type | Mini DisplayPort/VGA |
| Connector Type on First End | Mini DisplayPort 1.1a Digital Audio/Video - Male |
| Connector Type on Second End | HD-15 - Female |
| Supported Resolution | 1900 x 1200 |
| Connector on First End Details | 1 x Mini DisplayPort 1.1a Digital Audio/Video - Male |
| Connector on Second End Details | 1 x 15-pin HD-15 - Female |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 150 g |
| Product Color | Black |
Miscellaneous
| Package Contents |
|
| Compatibility | IBM ThinkPad X1 Laptop |
| Certifications & Standards |
|
General Information
| Product Type | Video Cable |
| Manufacturer Part Number | 0A36536 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Model | 0A36536 |
| Product Name | Video Cable |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 0A36536 |
| Barcode # | 657379252099 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





