- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(4X90M42956)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Graphic Adapter |
| Manufacturer Part Number | 4X90M42956 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Name | USB-C to VGA Adapter |
| Brand Name | Lenovo |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 45.4 g |
| Length | 222 mm |
| Height | 12 mm |
| Width | 27 mm |
Technical Information
| Connector Type on Second End | VGA |
| Adapter Type | USB/VGA |
| Connector on First End Details | Type C |
| Connector on Second End Details | 1 x VGA |
| SKU | 4X90M42956 |
| Barcode # | 190793800410 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.0600kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





