- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Tap PC Mount
(939-001825)
Miscellaneous
| Compatibility | Logitech Tap Touch Controller |
General Information
| Product Type | CPU Mount |
| Manufacturer Part Number | 939-001825 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | PC Mount |
| Brand Name | Logitech |
Product Information
| Device Supported | CPU |
Physical Characteristics
| Height | 25 cm |
| Width | 16.4 cm |
| Depth | 2.6 cm |
| VESA Mount Standard | 75 x 75 |
| 100 x 100 | |
| Product Material | Steel |
| SKU | 939-001825 |
| Barcode # | 97855148100 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.7800kg |
| Shipping Width | 0.170m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.275m |
| Shipping Cubic | 0.001403000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





