Don't pay: $429.95
$395.00
SAVE $34.95 (8%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Logitech Tap Wall Mount - Designed to Suit Logitech Tap - Supports In-Wall Cabling - Display Angle: 14° - 939-001817 - 2 Years Limited Warranty
Tap Wall Mount
(939-001817)
Miscellaneous
| Compatibility | Logitech Tap |
Product Information
| Device Supported | Video Conferencing Touch Controller |
General Information
| Product Type | Wall Mount |
| Manufacturer Part Number | 939-001817 |
| Manufacturer Website Address | http://www.logitech.com/en-au |
| Manufacturer | Logitech |
| Product Name | Wall Mount |
| Brand Name | Logitech |
| SKU | 939-001817 |
| Barcode # | 97855147349 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.001408000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





